Quantcast

Jepet me qera

€ 2.000,00
 • 500 m
Reference Number
RF227548
Location
State
Albania
Address
Prane Kristal Center
Contact
0682031526
Title
Jepet me qera
Condition
E Re
Tipi
5+1
Property Type
Villa
Lot Size
500 m
Lot Size
500 m
Plan
2
Rikonstruktuar
No
Garage
Yes
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zona/Rruga : Kristal Center

Jepe me qera vile 3-kateshe,prane Kristal Center.Kat 1 me hyrje me vete,100 m2 jepet 500 euro.Kat 2 dhe kat 3 jepen se bashku me 7 ambjente dhe 2 banjo,me nga 250 m2 secila ,jepen 2000 euro.Nese eshte e nevojshme mund te jepet edhe kat 3 banim,me 6 dhoma e mobiluar,1200 euro.Vila jepet edhe vec e vec.

Cel. : 0682031526
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3294 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Prane Kristal Center) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind