Quantcast

Mbrapa Presidences

€ 23.000,00
Reference Number
RF125673
Location
State
Albania
Address
Mbrapa Presidences
Contact
0682085850
Title
Mbrapa Presidences
Condition
E Perdorur
Tipi
1+1
Property Type
Gazoniere
Plan
1
Rikonstruktuar
No
Garage
Yes
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Mbrapa Presidences jepet me qera garsoniere, kati I, 35m2, kuzhine e kompletuar, 1 dhomë, 1 banjo, dhome gjumi dhe kuzhine e kopletuar (kryesisht per cifte), vend për makinë, 23.000 Lekë /totali/muaj, i padiskutueshem.

çmimi: 23.000 Lekë - I padiskutueshem Celular: 0672042266 / 0682085850
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3112 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Mbrapa Presidences) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind