Quantcast

Rr. Elbasanit, 200m nga Fakulteti Ekonomik

Lek 20.000,00
Reference Number
RF772038
Location
State
Albania
Address
Rr. Elbasanit, 200m nga Fakulteti Ekonomik
Contact
0693427257
Title
Rr. Elbasanit, 200m nga Fakulteti Ekonomik
Tipi
1+1
Property Type
Apartament
Rikonstruktuar
No
Garage
Yes
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Rr. "Elbasanit", 200m nga Fakulteti Ekonomik, jepet me qera 1+1, hyrje e kompletuar dhe mobiluar, kuzhine, dhome gjumi, verande, parkim. Uje dhe drita 24h, preferohen çift ose familje e rregullt 20000 Lek. Celular: 0693427257 / 0683427257
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 7602 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Elbasanit, 200m nga Fakulteti Ekonomik) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind