Quantcast

Tek Ambasada Amerikane Jepet me Qira 2+1, Qera

€ 400,00 / Month
 • 90 m
Reference Number
RF576726
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
Title
Tek Ambasada Amerikane Jepet me Qira 2+1
Prona ne
Qera
Condition
E Perdorur
Tipi
2+1
Rent time frame
Month
Property Type
Apartament
Lot Size
90 m
Lot Size
90 m
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
No
Comment for the price
I Diskutueshëm
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Rruga e Elbasanit, tek Ambasada Amerikane Jepet me Qira 2+1. Apartament me nje siperfaqe 90m2 ndodhet ne katin e 7-te, te nje pallati te ri, buze rruge. Organizimi fillon nga ambjenti i ndenjes dhe gatimit, dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon. Per me shume info kontaktoni ne nr : +355674052734
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 176 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind