Tirane, jap me qera zyre 110 m² 700 Euro, Tirana

€ 700
 • 110 ft
Reference Number
RF134754
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
Rruga Ibrahim Rugova
Contact
355662567777
Title
Tirane, jap me qera zyre 110 m² 700 Euro
Property Type
Shtepi
Lot Size
110 ft
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
No
Additional information
Description
ona/Rruga : Rruga Ibrahim Rugova

Per me teper detaje dhe foto, vizitoni faqen: http://eaglesestate.com/sq/property/...tirane/id-0067

Përmbledhje

Çmimi: 700€
Tipi kontratës: Qira
Tipi: Zyrë
Vendndodhja: Tirane
Tualete: 2
Sipërfaqja: 110m2

Ndodhet ne zonen e ish-bllokut.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1844 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rruga Ibrahim Rugova) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind