Quantcast

Vile ne unaze te re

€ 1.200,00
 • 130 m
Reference Number
RF223851
Location
State
Albania
Address
Unaze e re,
Contact
0682021600
Title
Vile ne unaze te re
Condition
E Re
Tipi
3+1
Property Type
Villa
Lot Size
130 m
Lot Size
500 m
Plan
1
Rikonstruktuar
Yes
Garage
Yes
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zona/Rruga : unaza e re buze rruge

Jap me qera vile 2 kateshe 20 m larg rruges (unaza e re)
1-Kati i pare eshte lene magazine rreth 130 m2,mund te besh cfaredo lloj biznesi,ose banim etj.
2-Kati i dyte eshte banim me sallon te madh,tre dhoma gjumi,tualet, ballkon,e mobiluar luxs.
3-Me lulishte rreth 500m2 e rrethuar dhe e sistemuar modern.
4-Me dokumenta te rregullta.

Tel. : 0682021600
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.5
  • Totali votave: 2
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4573 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Unaze e re,) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind