Quantcast

1000 euro/m2 Super apartament 2+1,te 21 Dhjetori, Shitje

€ 119.000,00
 • 2119 m
Reference Number
RF604610
Location
State
Albania
Address
Rruga Frederik Shiroka prane 21 dhjetorit
Contact
0697264350
Title
1000 euro/m2 Super apartament 2+1,te 21 Dhjetori
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.000,00
Lot Size
119 m
Lot Size
119 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
4
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet super apartament 2+1 me siperfaqe 119 m2 .
Ndodhet ne Rrugen Frederik Shiroka prane 21 Dhjetorit me pozicionim Jug-Perendim.
Eshte ne katin e 4-et banim me 2 tualete dhe ballkon te bollshem.
Hipoteka eshte ne proces.
Cmimi eshte 1000 euro/m2.
Per me shume informacion kontakto ne nr: 0697264350.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2717 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Frederik Shiroka prane 21 dhjetorit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind