Quantcast

2+1, 105 m2, 110000 euro i arreduar, tek Komuna!, Shitje

€ 110.000,00
 • 2105 m
Reference Number
RF110832
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Komuna e Parisit
Contact
0695562905
Title
2+1, 105 m2, 110000 euro i arreduar, tek Komuna!
Prona ne
Shitje
Lot Size
105 m
Lot Size
105 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet | apartament 2+1, 105 m2, 110000 euro i arreduar, tek Komuna e Parisit me hipoteke! I organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 korridor shperndares, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i pajisur me sistem ngrohje/ftohje. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Pallati eshte i viteve te fundit, i pajisur me dokumentacion te rregullt. Telefononi Tean +355695562
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 202 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Komuna e Parisit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind