Quantcast

2+1 cilesor ne shitje te Teleferiku, Tirane, Shitje

€ 75.000,00
 • 2112.01 m
Reference Number
RF195824
Location
State
Albania
Address
rruga Sotir Caci
Contact
0673333381
Title
2+1 cilesor ne shitje te Teleferiku, Tirane
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 609,00
Lot Size
112.01 m
Lot Size
123.2 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
2
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
Yes
Year Built
2011
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti gjendet shume prane rruges Sotir Caci ne Tirane, pa vajtur te Teleferiku. Ky kompleks banimi eshte ndertuar ne vitin 2011 me cilesi shume te larte ndertimi, duke perfshire 5 kulla, ambjente te gjelberuara, administrim dhe siguri, vende parkimi brenda ne rezidence, ashensor Kone, si dhe ajrin e paster te zones.
Banesa shtrihet ne katin e dyte, me siperfaqe totale 123.2 m2.
Hapesira e certifikuar prej 112.01 m2 eshte e organizuar shume mire ne: sallon ndenje se bashku me kuzhinen dhe ballkon, korridor me banjon e dites me dritare, dhome femijesh dhe dhome cifti me garderobe dhe banjo me vaske brenda.
Shtepia eshte e orientuar nga lindja dhe perendimi.
Ne cmim perfitoni gjithcka shihni ne foto; qe nga punimet murale dhe lyerja cilesore me dekor, kuzhinen se bashku me pajisjet elektroshtepiake, mobiljet e dhomave te gjumit e deri te biblioteka, akuariumi e pikturat ne mure.
Apartamenti ka instalime per te vendosur sistem qendror ngrohje-ftohje, termoizolim i jashtem, si dhe dritare dopio xham. Ne kete prone do te gjeni standartin e larte nen ajrin dhe qetesine e zones. Cmimi: 609 eur/m2 Info: agjensi imobiliare Jona 067333 3381

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 2
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2156 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, rruga Sotir Caci) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind