Quantcast

2+1 ne shitje ne qendres ne Tirane, Shitje

€ 168.000,00
 • 2112 m
Reference Number
RF207774
Location
State
Albania
Address
Rr. Bardhok Biba, qender Tirane
Contact
0673333382
Title
2+1 ne shitje ne qendres ne Tirane
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.500,00
Lot Size
112 m
Lot Size
112 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Apartamenti ndodhet ne qender te kryeqytetit, pas 15 kateshit, ne rrugen Bardhok Biba.
Shtrihet ne katin e IX-te pallatiti i cili disponon ashensor dhe administrimin e nevojshem.
Me siperfaqe te hipotekuar 112 m2 hapesira eshte e organizuar ne: korridor ne hyrje, sallon ndenje se bashku me kuzhinen dhe ballkonin, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Te dyja banjot jane te pajisura me dritare.
Shtepia eshte plot drite dielli, e orientuar nga jugu dhe perendimi, si dhe ballkoni ju ofron pamje te qendres se Tiranes.

Cmimi: 1500 euro/m2
Info: Jona Real Estate +355 67 33 33 382
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2310 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rr. Bardhok Biba, qender Tirane) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind