Quantcast

Ap2+1, 130m2, 86000 euro, me hipoteke I. Tomini, Shitje

€ 86.000,00
 • 2130 m
Reference Number
RF310999
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga Irfan Tomini
Contact
0699197957
Title
Ap2+1, 130m2, 86000 euro, me hipoteke I. Tomini
Prona ne
Shitje
Lot Size
130 m
Lot Size
130 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Perdorur
Plan
9
Toilets
2
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Year Built
1997
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet | Apartament 2+1, 130m2, 86000 euro, me hipoteke, pjeserisht i arreduar te Irfan Tomini! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 1 ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 2 tualete dhe 2 ballkone. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e nente me ashensor. Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti eshte me orientim jug-perendim dhe shitet pjeserisht i arreduar. Per me shume detaje kontaktoni 0699197957
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 138 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Irfan Tomini) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind