Quantcast

Aparatment 2+1, Shitje

€ 86.480,00
 • 2155.06 m
Reference Number
RF797809
Location
State
Albania
Address
Ysberisht
Contact
0694615510
Title
Aparatment 2+1
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 490,00
Lot Size
155.06 m
Lot Size
176.49 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Condition
E Re
Plan
2
Toilets
2
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht. Shitet apartament me nje siperfaqe 176.49 m2 te perfshire sebashku me siperfaqet e jashteme, ku 155.06m2 jane vetem siperfaqe e brendeshme. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenje super te madhe me vetrata xhami nga tavani deri ne dysheme, ne forme harkore. Vetratat e xhamit mundesojne drite nga te gjitha anet e ambientit, gjithashtu ka dhe dy dhoma gjumi dy tualete ku njeri nga tualetet eshte mbi 30m2 dhe dy ballkone. Apartamenti mund te strukturohet dhe te ktheht ne 3 +1 dhoma gjumi, sipas mundesise. Apartamenti ka nje orientim nga te gjitha anet. Cmimi 490 euro/m2. Cmimi 86480 euro/totali.

Id 2234
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2184 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Ysberisht) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind