Quantcast

Apartament 1+1,50m2, 57000 euro prane pazarit ri , Shitje

€ 57.000,00
 • 150 m
Reference Number
RF138025
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Pazri i ri
Contact
0684250414
Title
Apartament 1+1,50m2, 57000 euro prane pazarit ri
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 57.000,00
Lot Size
50 m
Lot Size
50 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Plan
3
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 1+1, 50m2, 57000 euro prane pazarit te ri! Apartamenti ndodhet ne katin e trete me hipoteke. Orientimi lindje. Ndricim shume i mire dhe natyral. Format e apartamentit jane te rregullta. I perbere nga 1 Soxhorno, 1 dhome, 1 tualet, 1 ballkon. Cmimi i diskutueshem.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 266 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Pazri i ri ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind