Quantcast

Apartament 1+1,63.5 m2, 58000eur tek M. Shyri, Shitje

€ 58.000,00
 • 163.5 m
Reference Number
RF525450
Location
State
Albania
Address
rruga Myslym Shyri
Contact
0699197957
Title
Apartament 1+1,63.5 m2, 58000eur tek M. Shyri
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 920,00
Lot Size
63.5 m
Lot Size
63.5 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Condition
E Perdorur
Plan
5
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Year Built
2005
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet | Apartament 62.5 m2 , 58000 euro , rruga Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te perferuara te Tiranes ne rrugen Myslym Shyri ne rreshtin e dyte te pallateve me orientim veri-lindje ne katin e peste te banimit . Apartamenti eshte i rikonstrukruar plotesisht dhe me solete dhe cati te re , shitet bosh. Zona eshte shume e qete dhe ofron te gjitha mundesite e sherbimeve si te transportit dhe sherbimeve sociale. Shitet per arsye emigrimi.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 405 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, rruga Myslym Shyri) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind