Quantcast

APARTAMENT 1+1 PËR SHITJE NË UNAZËN E RE, Shitje

€ 43.000,00
 • 77 m
Reference Number
RF691827
Location
State
Albania
Contact
0692181778
Title
APARTAMENT 1+1 PËR SHITJE NË UNAZËN E RE
Prona ne
Shitje
Lot Size
77 m
Lot Size
83 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Condition
E Re
Plan
5
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 1+1 në unazën e re ,,afër me rrugën kryesore,në proçes hipotekimi,planimetri të rregullt dhe një pozicionim shumë të mirë.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1696 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind