Quantcast

Apartament 2+1,65 m2, 66000 euro, tek Mine Peza, Shitje

€ 66.000,00
 • 165 m
Reference Number
RF913922
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga Mine Peza
Contact
0684250414
Title
Apartament 2+1,65 m2, 66000 euro, tek Mine Peza
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 66.000,00
Lot Size
65 m
Lot Size
65 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Perdorur
Plan
5
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet | apartament 2+1,65 m2, 66000 euro, i arreduar, tek Mine Peza me hipoteke! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 korridor shperndares, 1 tualet dhe 1 ballkone. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor . Zona i ka te gjitha facilitet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyra. Per me shume detaje kontaktoni 0684250414
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 120 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Mine Peza) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind