Quantcast

Apartament 2+1,67m2,68000 Euro,Harry Fultz,, Shitje

€ 68.000,00
 • 167 m
Reference Number
RF185667
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga “Asim Vokshi”,përballë Harry Fultz..
Contact
0696888810
Title
Apartament 2+1,67m2,68000 Euro,Harry Fultz,
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.015,00
Lot Size
67 m
Lot Size
67 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Perdorur
Plan
5
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Apartamenti ndodhet në katin e pestë, të një pallati ekzistues. Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, ballkon, depo dhe 1 tualet.
Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë, e cila të mundëson facilitetet e nevojshme dhe shumë pranë qendrës.
Spërfaqja 67 m2 neto, me dokumenta të rregullta pronësie..
Çmimi 1015 Euro/m2, në total 68.000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 712 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga “Asim Vokshi”,përballë Harry Fultz..) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind