Quantcast

Apartament 2+1, Ali Demi , Shitje

€ 70.000,00
 • 72 m
Reference Number
RF181151
Location
State
Albania
Address
Ali Demi
Contact
0695610929
Title
Apartament 2+1, Ali Demi
Prona ne
Shitje
Lot Size
72 m
Lot Size
72 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Disponojmë një apartament i cili ndodhet në një zonë shumë të zhvilluar dhe të frekuentuar të Tiranës, Rruga `Ali Demi`. Gjendet në një pallat ekzistues me sipërfaqe prej 72m2. Ka organizim të mirë ta ambjeteve ku në përbërje të tij disponon sallonin e ndenjes së bashku me ambjetin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualeti me dritare dhe ballkoni. Disponon dokumentecion të rregullt hipotekor.

Për ta viztuar na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1312 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Ali Demi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind