Quantcast

Apartament 2+1 ne shitje prane Ambasades Amerikane, Shitje

€ 138.000,00
 • 2101 m
Reference Number
RF199586
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
rruga pjeter budi
Contact
0673333385
Title
Apartament 2+1 ne shitje prane Ambasades Amerikane
Prona ne
Shitje
Lot Size
101 m
Lot Size
115 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
2
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti ndodhet ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane, prane Ambasades Amerikane.
Ai shtrihet ne katin e 2-te, te nje pallati te ri me ashensor dhe administrimin e nevojshem.
Prona ka siperfaqe totale 115 m2, siperfaqja e certifikuar prej 100.71 m2 organizohet ne: sallon i bollshem ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 ballkone dhe 2 tualete.
Salloni dhe ambienti i ngrenies kane dalje ne ballkon, kuzhina eshte e pajisur me te gjithe elektroshtepiaket e nevojshem, dhomat e gjumit jane te shtruara me parket si dhe dhoma matrimoniale eshte e pajisur me tualet dhe ballkon te mbyllur.
Zona ne te cilen ndodhet pallati ofron te gjithe fasilitetet e nevojshme si supermarkete, farmaci, furre buke, etj.
Gjithashtu shitet edhe nje vend parkimi me siperfaqe 16 m2 ne katin -1, me cmim 15000 euro.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 786 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, rruga pjeter budi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind