Apartament 2+1, Stacioni Trenit , Shitje, Tirana

€ 80.000
  • 65 m
Reference Number
RF573359
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
Stacioni Trenit
Contact
0696961697
Title
Apartament 2+1, Stacioni Trenit
Prona ne
Shitje
Lot Size
65 m
Lot Size
65 m
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Objekti ndodhet në rrugën e Barrikadave, Stacioni i Trenit, në katin e 5 të një pallati ekzistues, orientim Lindje-Perëndim. Apartamenti përbëhet nga salloni, 2 dhoma gjumi, dhome studimi, tualet me ajrim dhe 2 ballkone. Ka dy kondicionerë dhe tarracë të shfrytëzueshme nga banorët e apartamentit. Shitet plotësisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 194 Shows
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Stacioni Trenit ) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Enter your report
Message *
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind