Quantcast

Apartament ne shitje, SUPER OKAZION INVESTIMI

€ 66.000,00
 • 66 m
Reference Number
RF104517
Location
State
Albania
Address
Rr''Vaso Pasha
Title
Apartament ne shitje, SUPER OKAZION INVESTIMI
Çmimi m/2
€ 1.000,00
Lot Size
66 m
Lot Size
66 m
Hipotek
No
Property Type
Shtepi
Tipi
1+1
Condition
E Perdorur
Plan
5
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
SUPER OKAZION BANIMI,OSE INVESTIMI NE TREGUN IMOBILIAR.Ne zonen e BLLOKUT,pallat egzistues, kati i 5 ne pallat 5 katesh.ne shitje poshte vleres prej 21 mij eurosh.Vleresimi prej 1000 EURO metri katror,avantazh perben fakti se eshte ne katin e 5 ne pallat 5 katesh dhe mundesia e ndertimit per katin e gjashte ne baze te ligjit te shtesave per katin e fundit.Vlera reale e apartamentit eshte 87 mij EURO, per arsye personale shitet per nje vlere 66 mij EURO.Per me teper kontaktoni ne 0697767112.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 3
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rr\'\'Vaso Pasha) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind