Quantcast

Apartament per Shitje

€ 120.000,00
 • 115 m
Reference Number
RF109593
Location
State
Albania
Address
Prane Kopeshtit Botanik
Contact
0674004727
Title
Apartament per Shitje
Çmimi m/2
€ 1.045,00
Lot Size
115 m
Lot Size
115 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
4
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2011
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartament me pamje te plote nga Liqeni, bosh. Shtëpia është e organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon i ndërlidhur me guzhinën (aneksin), 1 tualet dhe ballkon. Me hipoteke!

***ose
Jepet me qera, 350 Euro/Muaj. Mobilohet brenda 5 ditesh nga dita e marrjes.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3074 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Prane Kopeshtit Botanik) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind