Quantcast

Apartament per Shitje:, Shitje

€ 63.000,00
 • 122 m
Reference Number
RF271108
Location
State
Albania
Address
Rruga Peti
Contact
0694030502
Title
Apartament per Shitje:
Prona ne
Shitje
Lot Size
122 m
Lot Size
122 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te TIranes prane Liqenit Artificial. Eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verande. Ndodhet ne katin I dhe ka nje siperfaqe prej 122 m2. Cmimi 63.000 Euro.

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 851 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Peti) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind