Quantcast

Apartamenti perfekt per familje te reja!

€ 85.000,00
Reference Number
RF171457
Location
State
Albania
Address
Kompleksi Kolombo 2
Contact
0694332338
Title
Apartamenti perfekt per familje te reja!
Lot Size
105 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Perdorur
Plan
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shtepia perfekte per cdo familje, apartament i mobiluar me te gjitha kushtet, super komod. Dy ballkone te dyja me tenda, dy tualete njeri me vaske. dy dhoma nje matrimoniale, nje per femije, i kompletuar me te gjitha kushtet. Ju mbetet te merrni valixhet dhe te jetoni menjeher aty.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 7342 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Kompleksi Kolombo 2) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind