Quantcast

BANESE ME KONSTRUKSION PER 4 KATE BUZE ZARANIKES

€ 150,00
Reference Number
RF277098
Location
State
Albania
Address
BUZE ZARANIKES ELBASAN
Contact
0689014553
Title
BANESE ME KONSTRUKSION PER 4 KATE BUZE ZARANIKES
Lot Size
160 m
Hipotek
No
Property Type
Shtepi
Tipi
3+1
Condition
E Re
Plan
1
Elevator
No
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
BANESA 1 KATESHE ME GARAZHD NDODHET NE BREZIN E BANESAVE MIDIS ULLISHTES DHE PERROIT TE ZARANIKES (30 M LARG TIJ). KONSTRUKSIONI ESHTE PARASHIKUAR PER NJE BANESE 4 KATESHE. OBJEKTI RRETHOHET NGA NJE KOPESHT I KENDSHEM ME PORTOKALLA DHE KA PARA TIJ NJE SHESH TE SHTRUAR ME BETON. NDERTESA KA NJE BODRUM PREJ 40 M² NE NIVELIN E POSHTEM DHE 4 DHOMA + TUALET NE NIVELIN E SIPERM. TRUALLI ESHTE GJITHSEJ 300 M² NGA KU BANESA 120 M². CMIMI 150 000 EURO (I DISKUTUESHEM). PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR. VODAFON CLUB 068 90 14 553.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 3999 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, BUZE ZARANIKES ELBASAN) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind