Luxury apartament tek Unaza e Re, Shitje, Tirana

€ 185.000
 • 3292 m
Reference Number
RF161459
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
Unaza e Re,prane Alpha Bank
Contact
0695747210
Title
Luxury apartament tek Unaza e Re
Prona ne
Shitje
Lot Size
292 m
Lot Size
292 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Condition
E Re
Plan
Kati i fundit
Toilets
3
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Luxury apartament me sipërfaqe 292m2 në një zonë me zhvillimet të shpejt kohët e fundit, unaza e re pranë alfa bank, kati i fundit me mundësi lulishtje dhe barbecue, hyrje indipendente dhe ambient me super cilësi ndërtimi dhe pamje panoramike 3dhoma gjumi dhe një zyrë dhe ambient ditë të bollshëm +3 toilet, çmimi 185.000€ Per me shume info na kontaktoni ne numrin 0695747210 ose na shkruani ne adresen tone te emailit [email protected]
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 2
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1897 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Unaza e Re,prane Alpha Bank) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind