OKAZION Shitet apartament 2+1, Shitje, Tirana

€ 250.000
 • 1110 m
Reference Number
RF169472
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.2
Address
Rruga "Themistokli Germenji" Prane stadimit "Qemal Stafa"
Contact
00355694050024
Title
OKAZION Shitet apartament 2+1
Prona ne
Shitje
Lot Size
110 m
Lot Size
120 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te aksesueshme te Kryeqytetit ate te stadimit "Qemal Stafa" Rezidenca "Ambasador 1".
Rikonstruksioni dhe arredimi eshte perfunduar i gjithi nga arkitekt profesionist dhe kuruar deri ne detaj,
organizimi i brendshem eshte 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, ambjent gatimi i vecuar, 1 tualet dhe 1 ballkon, orientimi
i prones eshte jug-lindje i cili ben te mundur te kete drite natyrale gjate pjeses me te madhe te dites.
Nje nder avantazhet kryesore eshte prania e sistemit ngrohje-ftohje (chiller) i cili te ofron kushte mjaft komode jetese.
Theksoj githashtu se ne cmimin e apartamentit perfshihet edhe nje post parkimi (i aksesueshem me ashensor) cka do te thot se
blerja e kesaj prone ben te mundur jetesen ne nje nder zonat me qendrore te Tiranes pa patur nevojne e perballjes me stresin e
perditshem te mungeses se parkimit.
Rezidenca eshte nder ndertimet me cilesore te viteve te fundit e cila ofron facilitete nga me modernet: sistem sigurie 24 ore, roje, sistem kamerash, administrim i hapsirave te perbashkta.
Duke qene se ne rezidence jetojne banore te perzgjedhur, qendrimi aty eshte i preferueshem shume edhe nga shtetas te huaj cka do te thote
se prona eshte gjithashtu nje mundesi shume e mire per investim (blerja dhe dhenia me qira) duke theksuar se cmimet e qiras ne rezidenc jane relativisht te larta.
Per informacion me te detajuar ju lutem me kontaktoni ne numrin +355 6940 500 24.
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 5175 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.2, Rruga "Themistokli Germenji" Prane stadimit "Qemal Stafa") via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind