Quantcast

Rruga e Elbasanit super cmim 1+1 , Shitje

€ 00,00
 • 100 m
Reference Number
RF136639
Location
State
Albania
Address
Rruga e Elbasanit
Contact
0697264350
Title
Rruga e Elbasanit super cmim 1+1
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.170,00
Lot Size
00 m
Lot Size
00 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Plan
5
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet apartament 1+1 te Rruga e Elbasanit perball Kalvin.
.Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes .
Ndodhet ne katin e peste te nje pallati shume te mire
Eshte me hipotek dhe me ashensor.
Cmimi eshte 1170 euro/m2
Per me shume informacion kontaktoni ne nr : 0697264350.
  • Vlerësimi i tanishëm: 1
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 2418 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga e Elbasanit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind