Quantcast

Shitet 1+1, 50 m2 , 35 000 Euro tek Porcelani!, Shitje

€ 35.000,00
 • 150 m
Reference Number
RF119376
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Porcelan
Contact
355676959395
Title
Shitet 1+1, 50 m2 , 35 000 Euro tek Porcelani!
Prona ne
Shitje
Lot Size
50 m
Lot Size
50 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Condition
Bosh pa mobiluar
Plan
1
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet | Apartament 1+1, 50 m2, 35 000 euro, me hipoteke, bosh, i restauruar tek Porcelani ! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 koridor shperndares, 1 tualet dhe 1 ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues. Zona i ka te gjitha facilitetet si shkolla, supermarkete etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti eshte me orientim perendim. Per nje vizite ne prone kontakto: +355 67 69 59 395

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1514 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Porcelan) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind