Quantcast

SHITET 1+1 Tregu Elektrik 65m2 55000Euro!, Shitje

€ 55.000,00
 • 165 m
Reference Number
RF132684
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Tregu Elektrik
Contact
0695562905
Title
SHITET 1+1 Tregu Elektrik 65m2 55000Euro!
Prona ne
Shitje
Lot Size
65 m
Lot Size
65 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Plan
4
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 1+1 65m2 tek Tregu Elektrik me hipoteke 55000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzitues me tulla dhe ka tarace te izoluar. Ka nje hapesire prej 65m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje ambient studimi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka punime cilesore. Eshte totalisht i restauruar. Preferohen bleres me cash. Apartamenti ka orientim lindje-perendim dhe ndricim te mire natyral. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 151 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Tregu Elektrik) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind