Quantcast

Shitet 3+1 tek "Kodra e Diellit 2"

Reference Number
RF133755
Title
Shitet 3+1 tek "Kodra e Diellit 2"
Lot Size
153.4 m
Hipotek
No
Condition
E Re
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 3+1 ne "Kodren e Diellit 2". Apartamenti eshte i perbere nga kuzhina+ dhoma e ndenjes, tre dhoma gjumi,dy tualete dhe dy ballkone. Ka nje orientim shume te mire,duke u ndricuar gjate gjithe dites nga drita natyrale. Vete rezidenca ofron qetesine dhe cdo gje qe deshironi. Cmimi 1000 euro/m2 i diskutueshem.

Na kontaktoni : cel.0694089373
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 5818 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind