Quantcast

Shitet apartament 1+1 , Shitje

€ 69.000,00
 • 166,7 m
Reference Number
RF210613
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
Address
RRUGA DON BOSKO
Contact
0692060460
Title
Shitet apartament 1+1
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 69.000,00
Lot Size
66,7 m
Lot Size
66,7 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Condition
Bosh pa mobiluar
Plan
8
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2019
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 1+1 në kompleksin rezidencial Fiori di Bosko.
Kompleksi është I vendosur në fund të rrugës “ Don Bosko”, në një zonë të qetë, larg zhurmave të qytetit, por në të njejtën kohë edhe me akses të shpejtë në nyjet kryesore të qarkullimit. Aktualisht është në përfundim ndërtimi I kullave të banimit dhe sistemimi I shesheve dhe hapësirave c’lodhëse përreth kompleksit.
Apartamenti ka një hapësirë të organizuar një sallon ndjenje me ambjent gatimi të përfshirë, 1 dhomë gjumi, tualet dhe një llozhë të bollshme.

Karakteristikat e apartamentit:
• Sipërfaqe- 66.7 m2
• Hapësira- 1+1
• Kati- 8
• Ashensor-Po
• Cmimi- 69 000 Euro

PER ME SHUME INFO: +355692060460
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 279 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, RRUGA DON BOSKO) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind