Quantcast

Shitet | Apartament 2+1, 110 m2, 75000 euro , Shitje

€ 75.000,00
 • 2110 m
Reference Number
RF112747
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Yzberisht
Contact
0693741078
Title
Shitet | Apartament 2+1, 110 m2, 75000 euro
Prona ne
Shitje
Lot Size
110 m
Lot Size
110 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
6
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet | Apartament 2+1, 110 m2, 75000 euro , i arreduar ne Yzberisht tek KMY! Apartamenti eshte vetem pak metra larg KMY ne nje pallat shume cilesor me arredim shume modern. Gjithashtu shiten dhe 2 garazhe me vlere 15000 euro. Apartamernti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor. I organizuar ne : 1 sallon i bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. Per nje vizite ne prone kontaktoni Aniten : +355 693741078
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 141 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Yzberisht) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind