Quantcast

Shitet apartament 2+1+2 tek Kopshti Botanik!, Shitje

€ 97.000,00
 • 2102 m
Reference Number
RF569981
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Kopshti Botanik
Contact
355676959395
Title
Shitet apartament 2+1+2 tek Kopshti Botanik!
Prona ne
Shitje
Lot Size
102 m
Lot Size
102 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
3
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet | Apartament 2+1, 102 m2, me hipoteke, i arreduar, 97000 euro tek Kopshti Botanik! Apartamenti ndodhet prane xhamise ne katin e trete banim te nje pallati te ri me ashensor. I organizuar ne : 1 sallon te bollshem + kuzhine me dritare, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete. Apartamenti ka orentim Lindje - Perendim dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Shitet i arreduar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekore.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 263 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Kopshti Botanik) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind