Quantcast

Shitet apartament 3+1 ne Rrugen Ndrec Luca, Shitje

€ 96.000,00
 • 2113 m
Reference Number
RF884587
Location
State
Albania
Address
Prane Kristal Center
Contact
0692095950
Title
Shitet apartament 3+1 ne Rrugen Ndrec Luca
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 850,00
Lot Size
113 m
Lot Size
113 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Condition
E Re
Plan
3
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet apartament 3+1ne Rrugen " Ndrec Luca", prane “ Qendres Kristal Center”

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 113 m/2 pa perfshire siperfaqen e perbashket, te organizuar ne nje ambient gatimi dhe ndenjeje te vecante, tre dhoma gjumi, dy tualete te ndricuara me drite natyrale, nje ballkon.

Apartamenti ka nje orientim shume te mire veri-lindje, qe ben te mundur qe shtepia te kete shume drite, dhe ka nje planimetri mjaft te mire organizuar.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri 7 katesh, buze rruges kryesore.

Apartamenti shitet bosh.

Eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 850 euro m2

Tota 96000 euro, i diskutueshem.

http://www.eliteproperties.al/details.php?post_id=1878
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2181 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Prane Kristal Center) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind