Quantcast

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK RRUGA E ELBASANIT !, Shitje

€ 90.000,00
 • 185 m
Reference Number
RF186263
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga e Elbasanit
Contact
0698080190
Title
SHITET APARTAMENT 3+1 TEK RRUGA E ELBASANIT !
Prona ne
Shitje
Lot Size
85 m
Lot Size
85 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Condition
E Perdorur
Plan
5
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen e Elbasanit, mbrapa Ambasades Amerikane ! Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen neper dhoma, ambient ndenje te perbashket me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues. Orientimi i apartamentit eshte lindje-perendim
dhe shitet bosh. Prona disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni !
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 113 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga e Elbasanit ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind