Quantcast

SHITET APARTAMENT I RI 2+1 ME 2 TUALETE 42 000 EUR

€ 42.000,00
Reference Number
RF137202
Location
State
Albania
Address
PRANE RRUGES 11 NENTORI; ELBASAN
Contact
0689014553
Title
SHITET APARTAMENT I RI 2+1 ME 2 TUALETE 42 000 EUR
Lot Size
96.6 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
6
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
SHITET APARTAMENT I RI 2+1 ME 2 TUALETE PRANE RRUGES 11 NENTORI VETEM 42 000 EURO. APARTAMENTI SHITET BASHKE ME ANEKSIN E GATIMIT DHE DISA MOBILJE TE TJERA. APARTAMENTI KA NJE PLANIMETRI SHUME TE BUKUR ME SALLON DITE TE BOLLSHEM ME DALJE NE BALLKON DHE DHOMA GJUMI TE RREGULLTA. TE DY TUALETET JANE TE KOMPLETUR ME TE GJITHE AKSESORET DHE NJERI PREJ TYRE ESHTE I PAJISUR ME VASKE. NDODHET NE KATIN E 6 TE NJE PALLATI TE RI TE KOMPLETUAR ME ASHENSOR. PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR VODAFON CLUB 0689014553 OSE NA NDIQNI DIREKT NE https://www.facebook.com/Group.3A.Koncept
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 5035 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, PRANE RRUGES 11 NENTORI; ELBASAN) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind