Quantcast

SHITET APARTAMENT PANORAMIK NE QENDER TE ELBASANIT

€ 70.000,00
Reference Number
RF180569
Location
State
Albania
Address
pallati i ri ne krah te Bashkise Elbasan
Contact
0689014553
Title
SHITET APARTAMENT PANORAMIK NE QENDER TE ELBASANIT
Lot Size
140 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Condition
E Re
Plan
>10
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2014
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
APARTAMENTI 3+1 NDODHET NE KATIN E 12 BANESE NE PALLATIN NE NDERTIM E SIPER NE KRAH TE BASHKISE. APARTAMENTI KA NJE PAMJE FANTASTIKE NE TRE DREJTIME LINDJE - JUG - PERENDIM. KA NJE PLANIMETRI MODERNE ME SALLON DITE-GUZHINE; 3 DHOMA GJUMI TE RREGULLTA DREJTKENDORE; DHE 2 TUALETE ME NDRICIM NATYRAL. HOLLI I MADH NE HYRJE MUNDESON REALIZIMIN E NJE DOLLAPI KEPUCESH DHE GARDEROBE TE BOLLSHME. PALLATI DO TE KETE INSTALIME E NGROHJES ME KALDAJE SI DHE DRITARET ME DOPIO-XHAM. POZICIONI I VETE APARTAMENTIT BEN QE AI TE MOS KETE ASNJE FAQE MURI TE PERBASHKET ME KOMSHINJTE. CMIMI 70 000 EURO I DISKUTUESHEM. PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR. VODAFON CLUB 068 90 14 553 OSE NA DIQNI DIREKT NE https://www.facebook.com/Group.3A.Koncept PS. tek fotot do te gjeni planimetrine, pozicionin ne raport me pallatin dhe pamjet nga dritaret e apartamentit
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 6795 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, pallati i ri ne krah te Bashkise Elbasan) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind