Quantcast

Shitet Apt 1+1 me Hipoteke (VASIL SHANTO) , Shitje

€ 73.000,00
  • 166 m
Reference Number
RF117249
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Vasil Shanto (Rr. Muhamet Gjollesha)
Contact
0685451010
Title
Shitet Apt 1+1 me Hipoteke (VASIL SHANTO)
Prona ne
Shitje
Lot Size
66 m
Lot Size
66 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Plan
3
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet 1 + 1 (66 m2) i Pabanuar me Pare dhe me Hipoteke te Rregullt, ne Vasil Shanto (Rr. Muhamet Gjollesha) Zone e Preferuar /e Qete | Apartamenti eshte i Mobiluar dhe ka Hapesire te Bolleshme me Planimetri te Rregullt | Pajisje Elektroshtepiake Cilesore (Kondicioner Inverter) | Ndricim me LED & Spote | Shtruar me Pllake Cilesore | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | Kend i Ri | Kundrabufe Druri | Dhome Gjumi te Kompletuar | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet Hidraulike dhe Elektrike Funksionale

Q1046

Te dhenat e ndarjes:

- 1 dhoma gjumi
- 1 kuzhine
- 1 tualet
- 1 korridor
- 1 Ballkon

Karakteristika:

- Pllake Cilesore
- Mobilim I RI dhe i thjeshte
- I pabanuar me pare nga vete pronaret

- Zona ofron PARKIM
- KONDICIONER 2
- Kondicioner Ekonomike Inverter
- Pajisjet te gjitha te reja te thjeshta
- Pamje Panoramike e paster
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi: ; L – P
- Lagje e qete , me banore familjare dhe e sigurte

- Ambiente te perbashketa ne lagje ( Kopesht , lulishte etj)
- Mobilim Druri
- Dyer Druri
- Dere e Blinduar
- Televizor HD
- Mikrovale
- Pianure + Aspirator
- Dritaret cilesore me dopjo
- Tualeti me dritare
- Sanitare shume cilesore

- Instalime Elektrike Cilesore te bera komplet nga e para nga vete pronari
- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore
- Facilietet afer
- Akses me Transport publik

Cmimi: 73,000 Euro

Tel ose Whatsapp: 0685451010
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 207 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Vasil Shanto (Rr. Muhamet Gjollesha) ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind