Quantcast

SHITET GARSONJERE LUKS, KIKA 1...KOMUNA E PARISIT, Shitje

€ 60.000,00
 • 51 m
Reference Number
RF202390
Location
State
Albania
Address
komuna e parisit, kika 1
Contact
0694273672
Title
SHITET GARSONJERE LUKS, KIKA 1...KOMUNA E PARISIT
Prona ne
Shitje
Lot Size
51 m
Lot Size
51 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Ne kompleksin me te mire te zones KIKA 1 tek Komuna e Parisit...Shitet apartament garzonjere 1+1 siperfaqe 51 m2 me certifikate pronesie i ndodhur ne katin e trete.Apartamenti eshte i mobiluar luks brenda dhe shitet sic eshte vetem per 60,000 euro i PADISKUTUESHEM

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 20 33 335 / 069 42 73 672 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 2
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1421 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, komuna e parisit, kika 1) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind