Quantcast

SHITET LOKAL RRUGA PERLAT REXHEPI, PRANE BLLOKUT, Shitje

€ 250.000,00
 • 94 m
Reference Number
RF857654
Location
State
Albania
Address
rruga perlat rexhepi
Contact
0694273672
Title
SHITET LOKAL RRUGA PERLAT REXHEPI, PRANE BLLOKUT
Prona ne
Shitje
Lot Size
94 m
Lot Size
94 m
Hipotek
Yes
Property Type
Ambient Biznesi
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Rruga Perlat Rexhepi, Shitet lokal me siperfaqe 94 m2 me certifikate pronesie, 10m fasad dhe aktualisht eshte me qera per vleren 1000 euro/muaj.Shitet per arsye familjare me nje cmim poshte references se zones, vetem 250,000 euro i PADISKUTUESHEM

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 20 33 335 / 069 42 73 672 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 885 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, rruga perlat rexhepi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind