Quantcast

SHITET SUPER AP 3+1+V PRANE ''KOPSHTIT BOTANIK'', Shitje

€ 220.000,00
 • 276 m
Reference Number
RF138812
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
PRANE KOPSHTIT BOTANIK
Contact
0682017333
Title
SHITET SUPER AP 3+1+V PRANE ''KOPSHTIT BOTANIK''
Prona ne
Shitje
Lot Size
276 m
Lot Size
276 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Condition
Bosh pa mobiluar
Plan
Kati i fundit
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet Super Apartament 3+1+VERANDE ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te qeta ne TIRANE,prane KOPSHTIT BOTANIK.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te shkelqyer dhe ndodhet ne katin e fundit te nje pallati me punime cilesore.
Apartamenti eshte i organizuar ne 3 DHOMA GJUMI,GUZHINE,SALLON TE MADH,2 TUALETE,VERANDE ME NJE PAMJE FANTASTIKE.
Zona ne te cilin apartamenti ndodhet eshte nga me te pelqyerat ne TIRANE prandaj nxitoni ta beni tuajin.
Siperfaqja eshte 276m2 nga te cilat 126m2 jane VERANDE me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte vetem 220.000 euro.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 209 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, PRANE KOPSHTIT BOTANIK) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind