Quantcast

Super Okazion perball Vizion Plus shitet 3+1, Shitje

€ 102.930,00
Reference Number
RF913049
Location
State
Albania
Address
perball Vizion Plusit
Contact
0694273672
Title
Super Okazion perball Vizion Plus shitet 3+1
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 730,00
Lot Size
141 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Condition
E Re
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Super Okazion perball Vizion Plusit shitet apartament 3 dhoma + kuzhine + ballkon + 2 tualete ,
pallati i ri me ashensor, super lux e punime extra dhe shume cilesore,me sistem ngrohje-ftohje,
Cmimi 730 euro m/2 i padiskutueshem dhe garazhi 7000 euro i padiskutueshem.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2765 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, perball Vizion Plusit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind