Tek Fresku rruga e teleferikut, shitet 2+1, Tirana

€ 44.000
 • 98 m
Reference Number
RF132731
Location
State
Albania
Country
Tirana
Address
Tek Fresku rruga e teleferikut
Contact
0692784696
Title
Tek Fresku rruga e teleferikut, shitet 2+1
Çmimi m/2
€ 480
Lot Size
98 m
Lot Size
98 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Perdorur
Plan
2
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Tek Fresku rruga e teleferikut, shitet 2+1, 98m2, kati II, pamje nga lindja, dopio xham, uje dhe drita 24, 480 Euro m2
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 5089 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tek Fresku rruga e teleferikut) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind