Quantcast

URGJENTE OKAZION VILE 2 KATESHE 6 MILJON LEKE

Lek 6.000.000,00
Reference Number
RF574449
Location
State
Albania
Address
KRASTA E POSHTME
Contact
0689014553
Title
URGJENTE OKAZION VILE 2 KATESHE 6 MILJON LEKE
Lot Size
256 m
Hipotek
No
Property Type
Shtepi
Condition
E Re
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
SHITJA E KESAJ SHTEPIE ESHTE URGJENTE. CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM. PRANOHET PAGESE EDHE ME KESTE. SIPERFAQJA E TRUALLIT NE PRONESI ESHTE 221 M² DHE SIPERFAQJA E TE DY KATEVE ESHTE 256 M². KATI I PARE DHE TOKA KANE TAPI TE RREGULLT NDERSA KATI I DYTE ESHTE NE PROCES LEGALIZIMI. OBJEKTI KA NJE POZICION SHUME TE FAVORSHEM DHE NJE PAMJE FANTASTIKE NGA KODRA E KRASTES. PER ME TEPER INFORMACION TELEFONONI NE NR. VODAFON CLUB +355 68 90 14 553 (2)
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 3614 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, KRASTA E POSHTME) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind