Quantcast

Vile per shitje

€ 165.000,00
  • 300 m
Reference Number
RF800977
Location
State
Albania
Address
Ndodhet ne Sauk, tek pallati i Brigadave
Contact
00355692062443
Title
Vile per shitje
Lot Size
300 m
Lot Size
300 m
Hipotek
No
Property Type
Villa
Condition
E Re
Elevator
No
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet vile 2 kateshe + papafingo ndertuar ne nje truall me sip. 300 m2, ne total me sip. ndertimi 217 m2.Kati 1 me sip. 89 m2 (ka 1dhome gjumi, 1 dhome gatimi, 1 dhome pritje dhe 1 tualet) , kati 2 me sip. 89 m2 (ka 2 dhoma gjumi, sallon, 1 tualet) dhe papafingo me sip. 39 m2 (1 dhome e madhe, tualet, ballkon).Ndodhet ne Sauk, tek pallati i Brigadave.Cmimi 165.000 eur
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 4058 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Ndodhet ne Sauk, tek pallati i Brigadave) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind