Quantcast

GARDEN RESIDENCE TURDIU, TIRANA., € 00,00

€ 00,00
 • 00 m
Reference Number
RF406403
Location
State
Albania
Address
Parku 1 Kilometer, Tirana, Albania
Contact
0697424061
Title
GARDEN RESIDENCE TURDIU, TIRANA.
Lot Size
00 m
Lot Size
00 m
Property Type
Apartment Complex
Elevator
Yes
Garage
Yes
Year Built
2018
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Nxitoni, ndertimi dhe shitjet kane filluar!!
LIVE GREENY, LIVE HEALTHY, LIVE AT GARDEN RESIDENCE TURDIU, TIRANA.
Rezidence banimi dhe sherbimesh me 1 kat sherbime tregtare, 11 kat banim dhe 2 kate parkimi nentoke tek ish- fusha e Aviacioni me investitor : KASTRATI Group & A.K sh.p.k.
-E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori.
-E shtrire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.
- E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim te vazhdueshem (i te parit lloj ne Shqiperi) i varjueshem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit.
- E kompozuar nga apartamente te tipologjive te ndryshme nga 1+1 deri ne 4+1 (luksoze me verande) te diellezuara maksimalisht dhe me vetrata sa lartesia e katit.
Per cdo informacion lidhur me shitjet dhe specifikimet teknike, kontaktoni ne numrin : 0697424061.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 3.9
  • Totali votave: 27
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 8636 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Parku 1 Kilometer, Tirana, Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind