Quantcast

Okazion ne cmim, € 51.000,00

€ 51.000,00
 • 165 m
Reference Number
RF957984
Location
State
Albania
Address
Rr. Dibres
Contact
0694050025
Title
Okazion ne cmim
Lot Size
65 m
Lot Size
65 m
Property Type
Apartament
Toilets
1
Plan
2
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Prane Poliklinikes nr: 10 Shitet apartament 1+1 i organizuar ne nje dhoma gjumi, nje dhome ndenje me aneks, nje tualet me dritare, e ballkon, i ndodhur ne katin e dyte (me ashensor). Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi i cili ofron oborr, park per tu argetuar me nje siguri maksimale, gjithashtu kompleksi ofron sherbime si: supermarket, bare, restorante, klinika, palester etj. Vetem 9 min larg qendres, por i aksesueshem nga linjat kryesore te urbaneve (100 metra larg). Cilesi e larte ndertimi e cila e mban apartamentin larg zhurmave, te ngrohte dhe te mireajrosur.

Ju ftoj ta vizitoni nga afer.
Kontakt: 0694050025
Email: [email protected]
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1165 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Dibres) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind