Quantcast

Afer me piceri Eren jepet me qera lokal ne bllok

€ 2.300,00
Reference Number
RF929458
Location
State
Albania
Address
rruga Ismail Qemali ne bllok
Contact
0694273672
Additional information
Title
Afer me piceri Eren jepet me qera lokal ne bllok
Property Type
Ambient Biznesi
Lot Size
100 m
Lot Size
140 m
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Elevator
No
Description
Rruga Ismail Qemali ne bllok afer me piceri Eren ne nje nder rruget me te frekuentuara
jepet me qera lokal me 100 m/2 brenda dhe 40 m verande ,fasade 8 m,i sapo rikonstruktuar
plotesisht.I pershtatshem per bar-kafe etj..Cmimi 2300 euro ne muaj.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1766 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga Ismail Qemali ne bllok) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind