Quantcast

Ambient 200m2, 1200 euro, ne Vasil Shanto , Qera

€ 1.200,00
Reference Number
RF128022
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Vasil Shanto
Contact
0695562905
Additional information
Title
Ambient 200m2, 1200 euro, ne Vasil Shanto
Property Type
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Lot Size
200 m
Lot Size
200 m
Comment for the price
I Diskutueshëm
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Jepet me Qera | Ambient 200m2, 1200 euro, ne Vasil Shanto ! Ambienti ndodhet shume prane rruges kryesore dhe ka nje hapesire prej 200m2. Eshte lehtesisht i aksesueshem nga rruga, dhe eshte perdorur shpesh si kafe, lokal, restorant. mund te perdoret per cfaredo lloj biznesi perfshire edhe kozmetika apo supermarkete. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 146 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Vasil Shanto, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind